24-25 დეკემბერს თიბისი ახალი თაობისთვის და თიბისი სტარტაპერი ფაბრიკაში, ტრადიციულ საშობაო ბაზრობაზე გიწვევთ.
შაბათ-კვირას 13:00-დან 21:00 საათამდე ფაბრიკის ეზოს დაიკავებს 44 ძალიან საინტერესო ბრენდი, მცირე ბიზნესი თუ სტარტაპი.
საშობაო ბაზრობა მაქსიმალურად მრავალფეროვანი იქნება, მასში მონაწილეობისათვის ერთმანეთისგან განსხვავებული და მრავალფეროვანი ბრენდები შეირჩა სხვადასხვა ბიზნეს სექტორებიდან. ბაზრობაზე შეხვდებით როგორც საახალწლო ხელნაკეთ აქსესუარებს, სამკაულებს, ქართული წარმოების საპნებსა თუ ვინტაჟურ ტანისამოსს, ასევე, საახალწლო ნუგბარს, საოკუპაციო ხაზთან მოყვანილ ჩირეულს, მანდარინის ელექსირს, ნული ნარჩენების პირველ სივრცეს საქართველოში, სოციალური პროექტის “სისხლის უანგარო დონორების” ბრენდირებულ აქსესუარებს და კიდევ ბევრ სხვა საინტერესო სტარტაპსა თუ სოციალურ პროექტს. აქ დაგხვდებათ თიბისის დახლი, სადაც სტუმრებს შეეძლებათ უფასოდ შეფუთონ საახალწლოდ შეძენილი საჩუქრები.
ფაბრიკის საშობაო ბაზრობის მხარდაჭერით, თიბისი სტარტაპერი მხარს უჭერს მნიშვნელოვან წამოწყებებს და დამწყებ მეწარმეებს აძლევს შესაძლებლობას ფაბრიკაში მოსულ ფართო აუდიტორიას გაუზიაროს თავისი პროდუქტი.