ახალი თიბისი ბარათებით პარტნიორ ობიექტებში ყოველთვის დაზოგავთ მეტს  100%-იანი ქეშბექი Bolt Food-ის წლიური გამოწერის სერვისზე
თიბისი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული ბრენდი, მუდმივად ითვალისწინებს მათ საჭიროებებს და პარტნიორ ობიექტებში, მათზე მორგებულ შეთავაზებებს უმზადებს. მომხმარებლების სურვილების მაქსიმალური გათვალისწინებით, თიბისი არჩევს ისეთ პარტნიორ ობიექტებსაც, სადაც ისინი განსაკუთრებული პირობებით ისარგებლებენ.
თიბისის  პარტნიორებს ახლახან შეუერთდა Bolt Food, სადაც 16 თებერვლიდან 20 თებერვლის ჩათვლით, განსაკუთრებული შეთავაზება დაგხვდებათ- Bolt Plus წლიური მიტანის სერვისის ახალი თიბისი ბარათით, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით ან ერთგული საკრედიტო ბარათით შეძენისას, გადახდილი თანხის 100%-ს, 69,99 ლარს, ერთგულ ყულაბაში მომენტალურად დაიბრუნებთ.
ერთგულის ყულაბიდან თანხის გადარიცხვა შესაძლებელია, თიბისის ნებისმიერ საკუთარ ანგარიშზე და მისი განკარგვა ხდება ნებისმიერი მიზნობრიობით.
შეთავაზებით სარგებლობისთვის, დაამატეთ ბარათი Bolt Food-ის აპლიკაციაში და გადაიხადეთ. შეთავაზება არ ვრცელდება Apple Pay/ Google Pay  გადახდებზე და სხვა შეკვეთასთან ერთად, წლიური მიტანის სერვისის შეძენისას.
თიბისის და Boolt Food-ის 16-20 თებერვლის შეთავაზების დეტალური პირობების სანახავად, გადადით ბმულზე.
აიღე, ახალი თიბისი ბარათი ონლაინ  რამდენიმე წამში- ფილიალებში მისვლისა და ზედმეტი დროის ხარჯვის  გარეშე. გაიმარტივე ცხოვრება და ისარგებლე მუდმივად შენზე მორგებული შეთავაზებებით.