მომხმარებელთა ცხოვრების გასამარტივებლად, თიბისიმ მობაილბანში ახალი ფუნქციონალი დაამატა- უკვე, ერთგული საკრედიტო ბარათის დამტკიცება და აღება სულ რამდენიმე წუთში, ფილიალში მისვლის გარეშე, მობაილბანკიდან არის შესაძლებელი. აქამდე, ბარათის აღებას, 2-3 სამუშაო დღე სჭირდებოდა.
თუ ჯერ არ სარგებლობთ პროდუქტით, დაიმტკიცეთ ერთგული საკრედიტო ბარათის ლიმიტი ონლაინ, 2-3 წუთში. ლიმიტის დამტკიცების შემდგომ, რამდენიმე წუთი სჭირდება გენერირების პროცესს, რის შემდგომაც უკვე შეგიძლიათ ბარათის ელექტრონულ საფულეში დამატება და თანხის სურვილისამებრ განკარგვა.
თიბისის მობაილბანკიდან ერთგული საკრედიტო ბარათის აღება, 30 სექტემბრის ჩათვლით, სრულიად უფასოა და არ გადაიხდით პირველი ერთი წლის საკომისიოს (წლიური საკომისიო განსხვავდება ბარათის ტიპების მიხედვით). ასევე, თუ დახარჯულ თანხას 55 დღემდე საშეღავათო პერიოდში დააბრუნებთ, არც დამატებითი გადასახადი დაგერიცხებათ.
ერთგული ბარათის მაქსიმალური ლიმიტი 20,000 ლარია, საშეღავათო პერიოდი კი, მაქსიმუმ 55 დღე. დამატებით თანხას ხარჯავთ ყველგან და საქართველოში ნებისმიერი ბანკის ტერმინალზე აგროვებთ მეტ ერთგულ ქულას. 4000-ზე მეტ პარტნიორ ობიექტში კი, 12%-მდე ქეშბექს იბრუნებთ.
იყავი მიზანსწრაფული, უერთგულე სურვილებს და აიღე, ერთგული საკრედიტო ბარათი უფრო სწრაფად!