თიბისი დაზღვევა სამ წელზე მეტია ადამიანებს უმარტივებს ჯანმრთელობაზე ზრუნვას. აპის დახმარებით მომხმარებლებს შეუძლიათ სწარაფად და მარტივად ჩაეწერონ ექიმთან, მიიღონ მიმართვა და ნახონ ინფორმაცია კლინიკებსა თუ სპეციალისტებზე. ამჯერად, პროცესის კიდევ უფრო გამარტივების მიზნით, ჩვენს მომხმარებლებს რამდენიმე სიახლეს ვთავაზობთ.
მედიკამენტებზე მიმართვის მიღება ოჯახის ექიმის გარეშე
ჩვენს მომხმარებლებს მედიკამენტების შეძენამდე ოჯახის ექიმთან ვიზიტი მიმართვის მისაღებად აღარ სჭირდებათ. ამისთვის საკმარისია აპში აირჩიოთ “მიმართვის მოთხოვნა”, შემდეგ – “მიმართვა მედიკამენტებზე” და ატვირთოთ სპეციალისტის მიერ გამოწერილი დანიშნულების ფოტო. მიმართვაზე დასტურს SMS-ის სახით მიიღებთ.
10 ვიწრო სპეციალობის ექიმი 50-ზე მეტ კლინიკაში
ჩვენს პროვაიდერ კლინიკებში ოჯახის ექიმის მიმართვა სპეციალისტებთან ვიზიტისთვისაც აღარ გჭირდებათ. მარტივად, აპით მოითხოვეთ მიმართვა ექიმთან. ამ სერვისით სარგებლობა 50-ზე მეტ კლინიკაში შემდეგ სპეციალისტებთან შეგიძლიათ: